Partnerzy

Partnerzy

ampol_logo_plSopocki Hipodrom tętni życiem przez cały rok. Są tutaj organizowane zawody różnych dyscyplin: skoki przez przeszkody, ujeżdżenie, Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego. Latem zaś na dwa weekendy do Sopotu powracają wyścigi konne. Sopot kojarzy się z jednymi z największych na świecie zawodów w skokach CSIO5*, podczas których rozgrywany jest Puchar Narodów. Jednak nie tylko te zawody rozsławiają Sopot w jeździeckim świecie. Zimą 2018 roku po raz pierwszy po latach przerwy zorganizowano tutaj Międzynarodowe Zawody w Ujeżdżeniu, które okazały się strzałem w dziesiątkę. Organizatorzy zapowiadają, że ujeżdżenie ma zapewnione stałe miejsce w kalendarzu imprez na Hipodromie.
Wszystko to jest możliwe dzięki nowoczesnej infrastrukturze – w 2013 roku zakończyła się modernizacja ośrodka, który może się teraz pochwalić największą w Polsce krytą ujeżdżalnią, kompleksem nowoczesnych stajni oraz terenem zielonym o powierzchni blisko 40 hektarów. Sopocki Hipodrom jest wpisany do rejestru zabytków, a jednak wspaniale udaje się tutaj połączyć ponad sto lat tradycji i nowoczesne zaplecze sportowe.

 

 

 

 

Akademia Jeździecka J.J. Darboven

Akademia Jeździecka J.J. Darboven znajduje się w Rumi, w ścisłym sąsiedztwie firmy J.J. Darboven Poland. Obiekt powstał z połączenia dwóch największych pasji właściciela firmy- kawy i koni. To unikatowe, kompleksowe miejsce dla prawdziwych miłośników hippiki.

Kadra Akademii Jeździeckiej J.J. Darboven zaprasza serdecznie do pięknego świata koni, gdzie można w doskonałych warunkach realizować jeździecką pasję, a po jeździe odpocząć w klubie, delektując się smakiem doskonałej kawy lub herbaty.

www.kawaikonie.pl